با CRM بازار ساز نبض مشتری در دستان شماست

...

تعریف نرم افزار CRM به زبان ساده

واژه یا اصطلاح CRM، سرواژه عبارت Customer Relationship Management است که معنی آن مدیریت ارتباط با مشتری می باشد. CRM مجموعه تکنیک ها، استراتژی ها و تکنولوژی هایی است که یک شرکت برای مدیریت و تحلیل تعاملات و اطلاعات مشتریان خود به کار می برد. هدف استفاده از این روش، بهبود و ارتقای ارتباط کاری با مشتریان، نگهداری و جلب رضایت آنان و افزایش فروش محصولات یا خدمات است. اصولاً هر عملی که موجب جذب و افزایش خرید توسط مشتریان و ثابت نگه داشتن آنان شود و در نتیجه برای شرکت یا سازمان سوددهی ایجاد کند، CRM نامیده می شود.

دلایل انتخاب نرم افزار CRM بازارساز چیه؟

بر اساس نیاز طراحی شده
عدم محدودیت کاربر و هزینه های اضافی
امکان خرید سورس نرم افزار و مالکیت صددرصد
کاربر پسند
استفاده کاربری آسان
امنیت نرم افزار

مزایای استفاده از نرم افزار CRM

نرم افزارهای CRM به بهبود و ارتقاء ارتباطات درون سازمانی و برون سازمانی با هدف ایجاد و حفظ روابط در بلند مدت کمک می کنند. نرم افزار CRM با افزایش نرخ تبدیل سرنخ های فروش به مشتری بالفعل، یادآوری پیگیری ها و امور،دسته بندی فرصتها و مشتریان، بیش فروشی و فروش مکمل، تکرار خرید در کنار وفادارسازی مشتری و کاهش هزینه ها به افزایش فروش نیز کمک می کنند. ابزارهای دیگر CRM بمنظور خودکار سازی امور و ارائه گزارشات لحظه ای به ارتقاء بهره وری و ایجاد همکاری تیمی پرسنل کمک می کنند. تمامی این ابزارها با هدف بهبود تجربه مشتری، افزایش پاسخگویی به نیازها و درخواست های وی و در نتیجه افزایش فروش استفاده می شوند.

افزایش فروش
100%
افزایش نرخ نگهداری مشتریان
63%
کاهش هزینه های تبلیغاتی
79%
بهبود خدمات به مشتریان
82%
کاهش هزینه های تبلیغاتی
71%

سوالات متداول

برای مشتریانی که قرارداد طراحی سایت اختصاصی منعقد می‌کنند امتیاز ثبت هاست و دامنه رایگان در اختیارشان قرار می‌گیرد.

شرکت ایده آل برای ارائه خدمات پشتیبانی سایت وردپرس به صورت حرفه‌ای پلن های برنزی، نقره‌ای، طلایی و VIP‌ را ارائه کرده است.

مشاوره و آنالیز سئو سایت که توسط شرکت ایده آل ارائه می‌گردد شامل گزارش تحلیل سئو و انجام فرآیندهای سئو داخلی و سئو خارجی در طی یک قرارداد یک ساله ‌می‌باشد.

مشتریان طراحی سایت می‌توانند از طریق هاست خود فایل بکاپ تهیه کنند. اما اگر مهارت لازم برای تهیه بکاپ ندارید میتوانید با ارسال تیکت به واحد پشتیبانی درخواست تهیه بکاپ خود را اعلام نمایید تا کارشناسان ما از اطلاعات سایت شما بکاپ تهیه کنند.

بله. با توجه به اینکه در شرکت ایده آل طراحی سایت به صورت داینامیک انجام می‌شود امکان آپدیت و ارتقا سایت در آینده نیز وجود دارد.

در زمان طراحی سایت داینامیک انعطاف پذیری لازم برای قسمت‌های مختلف سایت در نظر گرفته می‌شود تا مدیرسایت بر اساس نیاز و سلیقه خود قادر به ایجاد تغییر و ویرایش در قسمت‌های مختلف سایت باشد.

بله. امکان ویرایش قسمت‌های مختلف سایت توسط مشتری وجود دارد. بدین منظور یک فیلم آموزشی برای مشتریان سایت اختصاصی، توسط شرکت ایده آل تهیه و ارائه می‌گردد تا مشتری بتواند تغییرات لازم را شخصا اعمال کند.

بله. تیم طراحی و توسعه ایده آل طراحی سایت را با استفاده از آخرین تکنولوژی کدنویسی و کاملا سئو بیس انجام می‌دهند.