چرا طراحی سایت ایده آل آی تی را انتخاب کنیم؟

داشتن یک وبسایت خوب، فروش شما را افزایش خواهد داد و برند شما را ارتقا خواهد بخشید. امروزه کسب و کارهای بدون وبسایت بسیار فرسوده و قدیمی به نظر خواهند آمد و بازار بزرگی مانند اینترنت را برای رقیبان خود خالی میکنند.

سوالات متداول

بله. با توجه به اینکه در شرکت ایده آل طراحی سایت به صورت داینامیک انجام می‌شود امکان آپدیت و ارتقا سایت در آینده نیز وجود دارد.

در زمان طراحی سایت داینامیک انعطاف پذیری لازم برای قسمت‌های مختلف سایت در نظر گرفته می‌شود تا مدیرسایت بر اساس نیاز و سلیقه خود قادر به ایجاد تغییر و ویرایش در قسمت‌های مختلف سایت باشد.

بله. امکان ویرایش قسمت‌های مختلف سایت توسط مشتری وجود دارد. بدین منظور یک فیلم آموزشی برای مشتریان سایت اختصاصی، توسط شرکت ایده آل تهیه و ارائه می‌گردد تا مشتری بتواند تغییرات لازم را شخصا اعمال کند.

بله. تیم طراحی و توسعه ایده آل طراحی سایت را با استفاده از آخرین تکنولوژی کدنویسی و کاملا سئو بیس انجام می‌دهند.

برای مشتریانی که قرارداد طراحی سایت اختصاصی منعقد می‌کنند امتیاز ثبت هاست و دامنه رایگان در اختیارشان قرار می‌گیرد.

شرکت ایده آل برای ارائه خدمات پشتیبانی سایت وردپرس به صورت حرفه‌ای پلن های برنزی، نقره‌ای، طلایی و VIP‌ را ارائه کرده است.

مشاوره و آنالیز سئو سایت که توسط شرکت ایده آل ارائه می‌گردد شامل گزارش تحلیل سئو و انجام فرآیندهای سئو داخلی و سئو خارجی در طی یک قرارداد یک ساله ‌می‌باشد.

مشتریان طراحی سایت می‌توانند از طریق هاست خود فایل بکاپ تهیه کنند. اما اگر مهارت لازم برای تهیه بکاپ ندارید میتوانید با ارسال تیکت به واحد پشتیبانی درخواست تهیه بکاپ خود را اعلام نمایید تا کارشناسان ما از اطلاعات سایت شما بکاپ تهیه کنند.